פברואר 09
 טיפות
משפחות יקרות,

ט"ו בשבט הגיע, חג לאילנות!
אז צאו ומלאו את הארץ עצים, פעילות שיש בה בילוי זמן איכותי עם הילדים, וערך חינוכי חשוב.
אני מזמינה אתכם לקרוא מה חושבים על כך הילדים...

לקראת השנה החדשה, והראשונה בתחום השחייה האומנותית בטיפות, אנו ממשיכים לשחות קדימה, ומצטרפים לפרויקטים ייחודיים מטעם איגוד השחייה בישראל, במטרה לקדם את ענף השחייה האומנותית באזור. אני מזמינה אתכן לקחת חלק בפעילות זו, ובטוחה שיום אחד נוכל להתגאות ולומר "היא משלנו".

עוד במגזין החודש - אמנם בהלת הפסטיבלים דעכה, אך למי מכם שמוסיקה היא חלק בלתי נפרד מחייו, אני ממליצה לקרוא את הכתבה בנושא השפעת המוסיקה בגיל הרך.
ושמחה לבשר לכם על פתיחת המשחקייה בטיפות, שמטרתה לתת מענה לשעות הפנאי להורים, תינוקות ופעוטות.

ודבר קטן אחרון, עקב המצב הביטחוני שפקד אותנו בחודש שעבר, למי שלא הספיק, החלטנו להאריך את מבצע החורף עד 15/2/09.


שלכם ובשבילכם,
קרן שמאי נרקיס
מנהלת מרכז טיפות
מגזין טיפות

שחייה אומנותית - איגוד השחייה בישראל - שוחים קדימה !
בעשור האחרון, עשה איגוד השחייה בישראל צעד ענק קדימה. מוועדת שחייה זניחה, במסגרת ההתאחדות לספורט, הפך איגוד השחייה בישראל לאיגוד עצמאי ומהמובילים בתנועה האולימפית.
בחודש דצמבר הצטרפה טיפות לאיגוד השחייה בישראל, במטרה לקדם את ענף השחייה באזור. הצטרפות זו מקנה לספורטאיות הצעירות, בתחום השחייה האומנותית בטיפות, אפשרות להשתתף בתחרויות אזוריות וארציות.


למאמר המלא...


השפעת המוסיקה בגיל הרך - מוסיקה טף
מי מאיתנו לא אוהב מוסיקה? הילדות שלנו, וחיינו בכלל, שזורים במוסיקה, החל מצלילים שאנו שומעים בטבע, וכלה בפסטיבלים למיניהם.  
מחקרים מדעיים מראים כי החשיבה המוסיקלית היא השלב הגבוה ביותר ביכולת המוחית האנושית, והחשיפה לעולם המוסיקלי כבר בגיל הרך, תורמת לפיתוח יצירתיות, דמיון, זיכרון, ריכוז, קואורדינציה ביטחון עצמי ועוד.


למאמר המלא...

מגזין טיפות
מגזין טיפות

הצגות ילדים - מוכר הכובעים
מוכר הכובעים מגיע ליער, מציג את כובעיו לראווה ונרדם...
קבוצת קופים שובבים במיוחד מגיעה למקום, חוטפת את כל הכובעים ומסרבת להחזירם.

הסיפור הקלאסי והאהוב " כובעים למכירה ", הופך אצל הגר להצגות יחיד עם קסם, חינניות, והומור, הסוחף את הילדים לעולם שלם של דמיון.
מיועד לגילאי : 7 - 3


למאמר המלא...


זהירות יובש - קרם לחות לעור יבש - לבידו
הרוחות, הקור, הלחות הנמוכה ומנגד חימום המזגנים, המאפיינים את החורף בארץ, גורמים אצל רבים מאיתנו ליובש בעור, התמקד בעיקר בכפות הידיים ובפנים החשופים לתנאי מזג האוויר.

חשוב, אם-כך, בתקופה זו להחזיר לעור את הלחות לה הוא זקוק, ע"י מריחת קרם, רצוי כזה המכיל שמנים המטפלים ומרגיעים את העור, כמו הלבנדר הבולגרי.


למאמר המלא...

מגזין טיפות
מגזין טיפות

המשחקייה של טיפות
בטיפות משחקייה קטנה ואינטימית המיועדת לתינוקות ופעוטות, בה תוכלו למצוא מתקני ג'מבורי, וספרי קריאה ולבלות עם ילדיכם זמן איכות שכולו כיף והנאה.

מימדיה של המשחקייה מותאמים למימדי גופו של התינוק, ויש לכך חשיבות רבה, שכן הדבר תורם לתחושת ביטחון אצל התינוק, שמובילה לפעילות חופשייה יותר מצידו.


למאמר המלא...


מדור טיפטופים - ט"ו בשבט
לכבוד חג הט"ו בשבט, כינסנו את ילדי טיפות, הלוקחים חלק בפעילות הענפה במרכז לאורך השנה, שיסבירו לנו על החג המתקרב ובא ועל החשיבות של נטיעת עצים.
קיבלנו תשובות מאד מעניינות מפי האקולוגיים הצעירים...למאמר המלא...

מגזין טיפות
    הוסף אותי לרשימת התפוצה   לחץ כאן

    צוות טיפות ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין   ליצירת קשר

    להסרה מרשימת התפוצה   לחץ כאן