מאמרים
 וכתבות
 טיפות

צמחי מרפא למניעה וטיפול בשפעת החזירים

העיסוק סביב שפעת החזירים, פחות ופחות מוגדר כהיסטריה ציבורית, השפעות השנה רבות וקשות, ומערכות הבריאות בארץ ובעולם מוכנות לכל תרחיש אפשרי.

בארץ החליטה הממשלה לספק חיסון חינם לכל אזרחי המדינה, ומשרד הבריאות ממליץ לתושבים לקבל את החיסון, במיוחד לנמצאים בקבוצות סיכון, כגון צוותים רפואיים, וחולים במחלות כרוניות.

 

למרות הבעיות הקיימות במתן חיסון חדש ובמיוחד חיסון המוני לאוכלוסיה, החיסון הוגדר ע"י ארגון הבריאות העולמי, כחיסון היעיל ביותר למניעת שפעת החזירים.   

 

לאלה מכם המעדיפים להימנע מהחיסון, או מתנגדים לחיסונים באופן כללי, קיימים גם פתרונות אלטרנטיביים לחיסון.

"מזרח ומערב", המרכז לרפואה סינית קלאסית בישראל, הפועל בשיתוף פעולה הדוק עם מערכות הבריאות הסיניות, כולל הפדרציה העולמית לרפואה סינית, החל ביצור פורמולה המחזקת את מערכת החיסון , שמטרתה מניעה וטיפול בתסמיני שפעת החזירים.

 

אחת מהפונקציות שפועלות במרכז לצד בית הספר הינה בית מרקחת סיני. בית המרקחת הסיני מפעיל מעבדה לייצור פורמולות צמחים טיפוליות המבוססות על מיצוי אלכוהולי. רקיחת הצמחים נעשת בתהליך מוקפד מבוקר ואיכותי ע"י צוות מומחים של "מזרח ומערב". הרקיחה מתבססת על ידע טיפולי בן 4000 שנה המגיע מסין.

בית המרקחת של "מזרח ומערב" מייצר ערכה שמונעת ועוצרת את התדרדרות שפעת החזירים, ע"י שילוב מנצח של שתי פורמולות ייחודיות המופקות מצמחי מרפא סיניים. הרכב הפורמולות נערך בהתאם לרקיחות שפותחו בסין, והן מוגדרות כתוסף מזון המסייע למניעה והתמודדות עם המחלה.

 

ערכת הפורמולות מסייעת למניעת המחלה ושומרת על בריאות המשתמש, שכן קיים שילוב של שתי פורמולות ייחודיות, פורמולה למניעת המחלה ופורמולה לטיפול יעיל בסימפטומים הראשונים של המחלה.

הפורמולה למניעת המחלה, מסייעת לחיזוק מערכת החיסון ומונעת חדירה של פתוגנים חיצוניים לגוף. פורמולה זו לקוחה מהקלאסיקה הסינית וידועה ביעילותה במשך אלפי שנים.

הפורמולה שנוטלים עם הופעת הסימפטומים הראשוניים של המחלה, מונעת את התפשטות והתדרדרות השפעת.

 

פורמולת הצמחים דוחקת את הרעיולת והחום שהוירוס מייצר בתוך הגוף, ועל ידי כך מנקה את הגוף מהשפעות והוירוס. הפורמולה פותחה על ידי ועדת מומחים למניעת השפעת ברפואה סינית, תחת הביקורת והתקנים ואישור האדמניסטרציה של הרפואה סינית במשרד הבריאות הסיני בבי ג'נג.

נכון להיום הפורמולה מחולקת בכל בתי החולים, בתי המרקחת ומרכזי טיפולים בסין.

הפורמולות מיועדות לכלל האוכלוסייה גם לילדים ונשים בהריון.

 

על פי מסורת הרפואה הסינית עתיקת השנים, הפורמולות מהוות חיסון טבעי, הן עשויות מצמחים בלבד, אך אינן מהוות תחליף לתרופה. הפורמולות נמכרות כתוסף מזון טבעי, ויש לקחת בחשבון שלקיחתן הינה באחריות המטופל בלבד, ולא ניתן לאמוד את השפעתן הרפואית במדויק.

רק בריאות!

 

לפרטים נוספים – נועה – 052-6576574.

 


לדף הבית בתחום יותר

מאמרים וכתבות נוספים בתחום:
      

תינוקות שחיית תינוקות