מאמרים
 וכתבות
 טיפות

סבון רחצה טבעי לתינוקות ללא SLS

מוצרי טיפוח כגון סבון, שמפו ואפילו משחות שיניים מכילים מרכיב הנקרא sodium laureth sulfate  או בקיצור SLS. השימוש במרכיב זה נעשה משתי סיבות עיקריות – הוא מייצר הרבה קצף וממיס שומנים. בתעשייה משמש  ה – SLS כחומר ניקוי במכונים לשטיפת רכב, כמנקה רצפות במוסכים וכמסיר שומנים ממנועים.  

 

בשנים האחרונות החלו לחקור את השפעת השימוש ב – SLS, כאשר בכל המחקרים נמצא כי ה - SLS גורם  לגירוי ויובש בעור, צריבה בעיניים ותגובה אלרגית. לגבי הטענות כי השימוש במרכיב ה – SLS גורם לסרטן, הדעות חלוקות, אבל בינינו, מי רוצה לקחת סיכון.

 

חברת הקוסמטיקה LAVIDO, הרואה לנגד עיניה את טובת הצרכן, ומאמינה בחיבור לטבע ובשמירה על איכות הסביבה,  מייצרת מוצרי קוסמטיקה וטיפוח המיוצרים ממוצרים טבעיים, ללא שימוש במרכיב ה –  SLS.
בחברה עוברים המוצרים הטבעיים את התהליך משלב קטיף הצמחים בשדה, דרך כתישה, מיצוי, סינון ועד לאריזה, ואגב את אריזות חומרי הגלם דואגים גם למחזר בחברה.


המוצרים של Lavido מכילים רכיבים טבעיים, חלקם אורגנים, ובהם כל הויטמינים והמינרלים הדרושים לטיפוח והזנת העור. כדי שתרגישו את התוצאות ותיהנו מהמוצרים, מקפידים ב - Lavido  לשלב ריכוז גבוה במיוחד של חומרים פעילים. בכל סוג של שמן יש עשרות חומרים פעילים המיועדים למגוון מטרות שונות כמו לחטא או לאגור לחות. אותם חומרים נמצאים בריכוזים שונים בכל שמן ויש להקפיד על ריכוז גבוה, כדי להבטיח מקסימום תוצאות. לכל המוצרים רישיון של משרד הבריאות.

השימוש בחומרים משמרים נעשה באלה המאושרים ע"י ארגוני פיקוח מחמירים של קוסמטיקה טבעית בעולם. חומרים אלו כוללים שמנים אתריים וויטמין E המשמשים כחומר משמר טבעי.  בנוסף, על גבי כל אחד מהמוצרים מצוין מה אחוז הרכיבים הטבעיים המדויק שלו.


ב - Lavidoמאמינים שחשוב לכם לדעת שהמוצרים בהם אתם מזינים את גופכם, עשויים ממרכיבים טבעיים, טהורים ועד כמה שיותר אורגניים. הטבע, בשלל צורותיו, פרחים, עצים וצמחים, מספק את כל מה שזקוקים לו בחברה בכדי לרקוח עבורכם את הקרמים הטובים ביותר ולמצות מהם את השמנים המעולים. תנסו, תרגישו את ההבדל, תראו את השינוי ותחיו טוב.

 

והפעם אנו ממליצים לכם לנסות את סבון הרחצה הטבעי לתינוק ללא SLS

מה יותר טבעי להורים, מאשר הרצון להעניק לתינוקינו את הטוב ביותר, ומה טוב יותר משמירה בריאותו, גופו ועורו העדין.

סבון רחצה טבעי לתינוק – קלנדולה אורגנית וקמומיל, הינו נוזל רחצה טבעי, המותאם במיוחד לעורו הרגיש של התינוק, ומיועד לניקוי יום יומי של עורו וראשו העדין של התינוק. סבון הרחצה עשוי ממיצוי הדרים, פרחי קלנדולה אורגניים, קמומיל אורגני ולבנדר, המשמשים לניקוי יסודי ולהרגעה. וחשוב לא פחות, סבון הרחצה הטבעי לתינוק אינו מכיל SLS, והוא בין היחידים בשוק מוצרי הטיפוח לתינוקות, שאין בו את המרכיב הנ"ל, שהשפעותיו כולן טרם ידועות.

 

רכיבים עיקריים:

קלנדולה אורגנית - מרפא ומטפל באודם וגירויים בעור.

קמומיל אורגני - להרגעת אדמומיות בעור.

 

אופן השימוש: לנער לפני השימוש. לסבן את גופו וראשו של התינוק ולשטוף.

מומלץ לשימוש כבר מהיום הראשון של הלידה.

 

ניתן לרכוש את מוצרי לבידו בטיפות.


לדף הבית בתחום יותר

מאמרים וכתבות נוספים בתחום:
      

תינוקות שחיית תינוקות