מאמרים
 וכתבות
 טיפות

100% מים נקיים וטהורים

כפי שכולנו יודעים הגוף מורכב בעיקר ממים.  בחום הקיץ אנו צריכים, באופן טבעי, יותר מים מתמיד, על מנת לשמור על גופנו, איבריו החיוניים, תחזוק העצמות והרקמות.

באזור מרוחק ביפן, נמצא שילוב נדיר של תנאים גיאוגרפיים, אשר יצרו מים עם תכונות יוצאות דופן. מדענים קראו למים "מי פי". PI היא המילה היוונית ל"חיים" ומשמעותה גם "חזרה למקור". מי החיים מכילים חלקיקים טעונים במיוחד ובעלי תכונות דומות מאוד למים שבגופנו, לכן ספיגתם בגוף מיידית ואפקטיבית יותר מאשר מים רגילים.

טכנולוגיה חדשנית זו משתמשת בתערובת מיוחדת של חומרים ומינרלים טבעיים, אשר פותחה על מנת לשחזר את יצירת הסביבה שבה גילו לראשונה את מי החיים. טכנולוגיית ״מי החיים״ מפיקה מים טהורים הגורמים לנו לתהות מדוע בכלל שתינו בעבר מים מסוג אחר!

טכנולוגיית ״מי החיים״ פותחה על ידי ניקן, חברה עולמית המציעה מוצרים מהפכניים ותומכים בבית ובסגנון חיים בריא.

חברת ניקן נחלה הצלחה גדולה עם מערכות המים:

  • ראש המקלחת הייחודית של ״מי החיים״ (PiMag Ultra Shower), מסלק את הכלור ומפחית משקעים. שימוש במים אלו לרחצה מעניק שיער רך יותר ופחות קשקשים.
  • מערכת המים PiMag Water System ההופכת מי ברז למי שתייה צלולים וטעימים.
  • הפילטרים של ״מי החיים״ הם ראשונים מסוגם ומורכבים ממסננים אשר נבחרו בקפידה: סיליקטים ומגנטים עוצמתיים, שיוצרים תהליך מושלם וטבעי המנקה, מסלק זיהומים ומחזיר לגופינו מינרלים חיוניים.

 מזג אויר חם, והגוף שלנו זקוק למים טהורים יותר מתמיד!

לפרטים נוספים ו/או לרכישה ניתן לפנות אל נילי במרכז טיפות, בטלפון 052-3964005 
או באמצעות צור קשר של אתר טיפות.חיים,

 

 


לדף הבית בתחום יותר

מאמרים וכתבות נוספים בתחום:
      

תינוקות שחיית תינוקות