מאמרים
 וכתבות
 טיפות

בית שלומות – איכות הסביבה

לצפייה בסרט אודות איכות האוויר ומערכת לסינון והשבחת האוויר

האדם בעולם המודרני חי חיים מלאי מתח ולחץ, הסובבים אותנו בכל תחומי החיים.
העבודה תובענית, למשפחה להורות וזוגיות מוקדש זמן מועט מאד,וגם הוא בדרך כלל בלחץ, ובאיכות בלתי מספקת. לחץ זה מונע אורח חיים בריא. לחץ זה מונע אורח חיים בריא. לכל זאת נוספת איכות סביבה ירודה ביותר-נזקי טבע, זיהום אוויר,זיהום מקורות המים, בניה מודרנית מחומרים כימיים, סינטטיים ומתכות, ריבוי מקורות קרינה מזיקים, חשמל, גלי אולטרא סאונד ואלקטרומגנטים, כל אלה ואחרים משבשים את ההתנהלות התקינה של הגוף והנפש.
בל נשכח את חומרי ההדברה בחקלאות גידול מוצרים בהנדסה גנטית ושינויים בהרכב המזון שכבר אינו טבעי. בקיצור, הגוף, אשר נוצר ונברא לחיות באיזון עם הטבע ולהשתמש בו כמקור לאנרגיה ובריאות, אינו מקבל את הדרוש לו.
כל הנ"ל הם גורמים משבשי בריאות ומעכבי איכות חיים.
נכון שקשה לנו כפרטים בחברה המודרנית לשנות את כל הנ"ל, אך מאידך גיסא אין אנו יכולים להרשות לעצמנו להעמיד את בני המשפחה והאנשים, אותם אנו אוהבים, בסכנת מחלות, מכאובים ותסמונות לקויות אחרות.
על מנת ליצור "בית איכות חיים" או "בית שלומות" אין צורך בבניה ו/או עיצוב מחדש של הבית. כל שצריך לעשות הוא לאמץ שימוש בטכנולוגיות ובמוצרים החדשניים של חברת NIKKEN.
מוצרי ניקן מעוצבים לשיפור איכות החיים בכל חלק מהפעילויות היומיומיות שלנו, ויוצרים את האיזון הדרוש לתמיכה באיכות חיי המשפחה ושמחתה. איזון בין מנוחה ורגיעה (שינה), סביבה תזונה ,וכושר גופני.

מדיי חודש נסקור את אחד מעמודי התווך של איכות החיים והטכנולוגיות המוצעות להשגתן.


איכות הסביבה
איכות האוויר
במהלך כל השנה, ובמיוחד באביב, סובלים אנשים רבים ובעיקר ילדים, מקשיים בדרכי הנשימה, נזלות, אלרגיות, דלקות עיניים ועוד. תופעות אלו הנן תגובה לזיהום קשה של האוויר מחוץ לבית ובתוכו. זיהום תעשייתי, זיהום מכוניות, אבק, אבקני צמחים ואובך, עבשים וקרדיות בבית פנימה.
חברה אמריקאית עתירת טכנולוגיה פיתחה מערכת  ייחודית לטיהור והשבחת האוויר-בבית במשרד ובמכונית פיתחה מערכת אוויר ייחודית, העובדת בשיטת סינון רב שלבית, הסופחת אליה מזהמים בעלי חלקיקים בגדלים שונים ומזהמים אורגניים דרך סינון באמצעות ספיחה ועד לסינון במסנן HEPA, בדיוק כמו זה המשמש בחדרי ניתוח וחדרים נקיים בתעשיית ההיי-טק והמעבדות. בנוסף, מייצרת המערכת יונים שליליים, היוצרים תחושת רוגע כבאוויר יערות וסביבת מפלים. מערכת האוויר ידידותית לסביבה ובעלת תכונות ייחודיות רבות נוספות, ניידת וקלה להעברה מחדר לחדר.


 
*המאמרים הנכתבים באתר זה הם למידע , ואינם מהווים כל טענה רפואית או תחליף להתייעצות וטיפול מקצועי מתאים

לדף הבית בתחום יותר

מאמרים וכתבות נוספים בתחום:
      

תינוקות שחיית תינוקות