טיפות
לסבים וסבתות  
טיפות סבים וסבתות

בטיפות סבא וסבתא מגוון פעילויות:


התעמלות נשים במים - התעמלות בריאותית
התעמלות לנשים במים חמימים לקבוצות גיל 50 פלוס 60 פלוס 70 פלוס 80 פלוס
לשיפור הכושר הגופני, חיזוק  השירירים ורצפת האגן, שיווי המשקל, להפחתת כאבי הפרקים, כאבי הגב,
ההתעמלות במים בטיפות מתאימה לסובלים מבעיות כגון:
אוסטופרוזיס, כאבי גב פרקים ושרירים, לבעיות שיווי משקל, שיקום לאחר שברים
מקרי פריקת כתף, כתף קפואה או דלקות בפרקים, הפעילות במים משפרת ותומכת במקרים כגון קריעת גידים ורצועות, היתפסות שרירים, בעיות עמוד שידרה,
ולכל אישה אשר רוצה לשמור על גופה ויכולותיה.פרטים נוספים...  לצפייה בשעות הפעילות   ליצירת קשר


דינמיקה זוגית במים - טיפות
פעילות של דינמיקה קבוצתית לזוגות במים, תוך כדי חיבור לקצב ולתחושה של המים, וטיפולים אישיים של ווטסו. בסדנא ילמדו הזוגות להיות מודעים לגוף, ליציבה נכונה ,לחיזוק השלד והשרירים ולחיזוק הקשר הזוגי; להרפות במים ולשחרר עומסים של היום יום.

פרטים נוספים...  לצפייה בשעות הפעילות   ליצירת קשר


לימודי שחייה למבוגרים
קורס לימוד שחייה מיועד לאלה מאיתנו שלא למדו לשחות כשהיו קטנים ואמיצים, שעברו חוויה שלילית במים ומעוניינים לתקן, כי אף פעם לא מאוחר. לימוד השחייה מתקיים בבריכה מחוממת ומקורה עם מדריכים מקצועיים.

פרטים נוספים...  לצפייה בשעות הפעילות   ליצירת קשר


הידרותרפיה - הידרו תרפיה - למבוגרים
טיפול שיקומי הנשען על יסודות הפיזיותרפיה ומתבצע במים. הידרותרפיה מנצלת את תכונות המים וחומם, ומאפשרת התאמת טיפול אישי לצורכי כל מטופל. יתרונות ההידרותרפיה: שיפור תפקודי ריאה, הקלה בביצוע תנועות חיזוק שרירים, הפגת כאב והפחתת ספסטיות, שיפור שיווי משקל, שיפור תקשורת וריכוז, הרפיה ושיפור ההרגשה הכללית

פרטים נוספים...  לצפייה בשעות הפעילות   ליצירת קשר


צילומים משפחתיים - סטודיו אוצרת רגעים
בחיי משפחה הרבה רגעים אליהם נאהב לחזור, ואותם חשוב לתעד. ב טיפות יודעים כיצד להפוך את אירוע הצילום לחוויה בעזרתה של אמנית צלמת, בסטודיו מרווח ומואר במרכז טיפות. צילומי זוגות או נשים בהריון, תינוקות, ילדים ומשפחות שלמות לדורותיהן.

פרטים נוספים...  לצפייה בשעות הפעילות   ליצירת קשר


התעמלות ותנועה לנשים בשיטת אלבאום

בתקופה בה אנו חיים, קיימות מהנשים הדרישות הגבוהות ביותר. החל בטיפול ובארגון הבית והמשפחה, בעבודות הבית וכלה בדרישות קריירה ולימודים.

בעומס כזה הגוף שלנו נוטה להישחק -  ואז מתחיל מעגל שקשה לצאת ממנו. עקב השחיקה, הגוף עייף, הנשמה מתעייפת וכך גם התפקוד. בטיפות מזמינים אתכן, הנשים, להקדיש לעצמכן שעה בשבוע, שעה של תנועה בשיטת אלבאום, שבה נתנתק מכל הדאגות, נתרווח , ננשום ונטעין עצמנו בכוחות מחודשים.

פרטים נוספים...  לצפייה בשעות הפעילות   ליצירת קשר